Üdvözöljük a

A 2012. évi kamarai választások eredményei | Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

honlapján!

-

Kamarai rendezvények

<< 2017 Augusztus >>
KeSzeCsüSzoVa
 123456
78910111213
14151617181920
21
22
2324252627
28293031   

A 2012. évi kamarai választások eredményei

A gazdasági kamarákról szóló módosított 1999. évi CXXI. törvény, a kamara Alapszabálya, valamint a kamarai Választási Szabályzat rendelkezései értelmében, a 2012. évi soros gazdasági kamarai térségi és tagozati választások lebonyolításra kerültek.
 
2012. október 5-én a Küldöttgyűlés döntött a kamara tisztségviselőiről, elnökségi tagjairól és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara megyei küldötteiről is.
 
A küldöttek a kamara elnökének újabb négy évre egyhangúan Nemesi Pált választották. Megválasztásra került a Kamara négy alelnöke, az elnökségi tagok, az Etikai Bizottság, valamint az Ellenőrző Bizottság tagjai, és a tisztújítás keretében 12 országos küldöttet delegáltak a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara küldötti testületébe.
A 2012-2016. közötti időszakra megválasztott elnökségi tagok
 
Elnök
Nemesi Pál, FERROÉP Zrt.

Tagozati alelnökök
Ipari: Dr. Kőkuti Attila, Tornádó International Kft.
Kereskedelmi: Dr. Martonosi István, LED-Partner Kft.
Szolgáltatási: Dr. Varga Antal e. v.
Kézműipari: Domonkos László e.v.

További elnökségi tagok

Alácsi Aurél, Eurotex Kft.
Bozó Zoltán, MetalCom Zrt.
Fekete Istvánné, Csongrád Megyei Településtisztasági Kft.
Dr. Hampel Tamás, CODE-IN Kft.
Horváth V. Sándor, Ecorgan Kft.
Káity Károly, Tisza Volán Zrt.
Károlyi László, Legrand Zrt.
Kelemen Ferenc, Marostours Kft.
Mágori Zoltán, Mercator Kft.
Magyar József, Szentes Frigo Kft.
Nagy Ferenc, Kis-Kör Bt.
Palotás Sándor, Déli-Farm Kft.
Török László, e.v.
 

Elnökségi póttagok

Ipari Tagozat
Bobkó Attila Tisza,Volán Taxi Kft.    
Sebők-Papp Imre, HK-Ceram Kft.

Kereskedelmi Tagozat
Bacsa Pál,Bacsa Bt.     
Török György, Elzett-Certa Kft.

Szolgáltatási Tagozat
Boldog Zoltán, KÖZ-SZEM-PONT Kft.    
Ézsiás László, STORNÓ Kft.

Kézműipari Tagozat
Elekes Zoltán, Pálma Reklám Stúdió Bt.   
Gregus Istvánné, Ondola Bt.


Több mint 300 szavazat alapján a 60 fős kamarai küldöttgyűlésnek tagjai az alábbi vállalkozások képviselői lettek.
 
A Küldöttgyűlés tagjai 
 
Ipari Tagozat
Bobkó Attila, Tisza Volán Taxi Kft.
Donáth Roland, Váll-Ker Kft.
Fehér Lajos, SZEGEDPACK Kft.
Hollós Kamilló, Vidál Kft.
Horváth János, Horváth Légtechnika Kft.
Káity Károly, Tisza Volán Zrt.
Károlyi László, Legrand Zrt.
Kelemen Ferenc, Marostours Kft.
Kisné Hidas Andrea, Epo-trend Kft.
Dr. Kőkuti Attila, Tornadó International Kft.
Magyar József, Szentes-Frigo Kft.
Mészáros Antal, CSOMIÉP Kft.
Mura Mészáros Zsolt, Délzsalu Kft.
Nagy Attila, IKESZ Kft.
Nemesi Pál, FERROÉP Zrt.
Takácsné Fekete Piroska, TÉT Szerszám Kft.
Dr. Tóth István, M & T Kft.

Kereskedelmi Tagozat
Bacsa Pál, Bacsa Bt.
Bánáti Antal e. v.
Csatordai Lajos, Hunor Coop Zrt.
Hegedűs István, Aranykalász Panzió Kft.
Horváth Miklós, Calendula Kft.
Horváth V. Sándor, Ecorgan Kft.
Jójárt Miklós, Korner Kft.
Joó Róbert, Tilla–Fa Bt.
Kenéz István, Maros-Print Kft.
Mágori Zoltán, Mercator Kft.
Dr. Martonosi István, LED-Partner Kft.
Palotás Sándor, Déli-Farm Kft.
Szalamia József e. v.
Török György, Elzett-Certa Kft.
Tyúkász Mátyás, Bástya Vas-Ép Kft.

Szolgáltatási Tagozat
Bagi Ádám, AGROGLOBE Kft.
Boldog Zoltán, KÖZ-SZEM-PONT Kft.
Bozó Zoltán, MetalCom Zrt.
Csere Béla e. v.
Ézsiás László, STORNÓ Kft.
Fekete Istvánné, Csongrád Megyei Településtisztasági Kft.
Filep Irén e. v.
Gergely Gábor e. v.
Dr. Hampel Tamás, Code-In Kft.
Herczeg Gábor e. v.
Horváth István, PAAM Kft.
Dr. Horváth Lajos, HONEKO Kft.
Jankó Zoltán, Flodur Kft.
Knyur Géza, Delfin Computer Zrt.
Timárné Staberecz Teréz e. v.
Dr. Varga Antal e. v.
Váriné Kádár Margit e. v.


Kézműipari Tagozat
Alácsi Aurél, Eurotex Kft.
Csernus Lukács László, Csőszer-Komplett Kft.
Dankó Teréz e. v.
Domonkos László e. v.
Elekes Zoltán, Pálma Reklámstúdió Bt.
Gregus Istvánné, Ondola Bt.
Dr. Hadik György, Surgy-Med Kft.
Rácz Árpád, Eurocolor-97 Kft.
Szénási Róbert e. v.  
Tarjányi József e. v.
Török László e. v.
 
 
Pótküldöttek 
 
Ipari Tagozat
Nyéki József, Elektro Kft.
Palotai Péter, Medicor Meditű Kft.
Slyuch György, Útterv 83 Mérnöki Bt.  
 
Kereskedelmi Tagozat
Czagány Attila, Czagiker Kft.
Gyuris László, Aranytopáz Kft.
Nacsa József, Natur-Consult Kft.

Szolgáltatási Tagozat
Dobó Lajos, Tangens 2000 Bt.
Nagy Ferenc, Kis-Kör Bt.
Németh Zoltán, BSC Hungary Kft.

Kézműipari Tagozat
Blaha Gyula e. v.
Novák Miklós, DO-MI-NO Build Kft. 
Sákovics József, Sákovics és Társa Kft. 
 
 
Bizottságok
 
Etikai Bizottság 
  
Elnöke:
Dr. Horváth Lajos, HONEKO Kft. 
 
Tagjai:
Bagi Ádám, AGROGLOBE Kft.
Korecz Mónika, Irodaprofil Kft.
Palotai Péter, Medicor Meditű Kft.
Dankó Teréz, e.v.
Traum József, Traum Dental Kft. 
 
Ellenőrző Bizottság
 
Elnöke:
Rácz Árpád, Eurocolor-97 Kft.
 
Tagjai:
Csada László, DVB Kft.
Horváth János, Horváth Légtechnika Kft.
Hollós Kamilló, Vidál Kft.
Jankó Zoltán, Flodur Kft.
Molnár Alajosné, Alföld-Szeged Kft.
 
 
Országos küldöttek MKIK Küldöttgyűlésébe 
 
Nemesi Pál, FERROÉP Zrt.
Dr. Kőkuti Attila, Tornádó International Kft.
Dr. Martonosi István, LED-Partner Kft.
Dr. Varga Antal e. v.
Domonkos László e.v.
Dr. Horváth Lajos, Honeko Kft.
Rácz Árpád, Eurocolor-97 Kft.
Nagy Ferenc, Kis-Kör Bt.
Horváth István, PAAM-KER-SZOLG Kft.
Donáth Roland, Váll-Ker Kft.
Dr. Hampel Tamás, Code-In Kft.
Horváth V. Sándor, Ecorgan Kft.


Osztályelnökségek tagjai 

1. Ipar és ipari szolgáltatás 

Elnök:
Kaszás Anikó, Transcommers Kft. 
 
Tagok:
Mészáros András, HÚS-KOR Gépgyártó Szerelő és Kereskedelmi Kft.
Nagy Mihály, Contitech Fluid Automotive Hungária Kft.
Takácsné Fekete Piroska, TÉT Szerszám Kft.

2. Élelmiszer és könnyűipar 
 
Elnök:
Fehér Lajos, SZEGEDPACK Kft.
 
Tag:
Sóki János, Famíves Kft.
 
3. Építőipar 
 
Elnök:
Mura Mészáros József, DÉLÉP Ipari Park Kft.
 
Tagok:
Bálint János, Globál 2010 Kft.
Csendes Csaba, Csendes és Fiai Bt.
Fekete Nagy Balázst, Árok Kft.
Hollós Kamilló, Vidál Kft.
Mura Mészáros Zsolt, Délzsalu Kft.
Nemes Gábort, Nemes-Plusz 2000 Kft.
Slyuch György, Útterv 83 Mérnöki Bt.
Szerencsés Gyulát, Szerencsés Gyula Építőmérnöki Iroda
Dr. Tóth István, M & T Kft.

4. Közlekedés 

Elnök:
Bobkó Attila, Tisza Volán Taxi Kft.
 
Tagok:
Juhász Sándor, FÖVÁLL Kft.
Káity Károly, Tisza Volán Zrt.
Kelemen Ferenc, Marostours Kft.
Nagy Attila, IKESZ Kft.

5. Élelmiszer és vegyes nagy- és kiskereskedelem 
 
Elnök:
Bánáti Antal ev.
 
Tagok:
Gazsi Gábor ev.
Harmati Albert, EN-ESZ 20 Kft.
Komjáti Endre, Lida és Társa Bt.
Kun Árpád, AGRO-FORTIS Kft.
Mágori Zoltán, Mercator Kft.
Molnár Alajosné, Alföld-Szeged Kft.
Dr. Vas Orsolya, Alpaka Kft.

6. Egyéb kereskedelem 

Elnök:

Török György, Elzett-Certa Kft.
 
Tagok:
Bacsa Pál, Bacsa Bt. Murányi László, Murányi és Társa Bt.
Németh Lászlóné ev.
Palotás Sándor, Déli-Farm Kft.

7. Vendéglátás, idegenforgalom, szállodaipar 

Elnök:

Nacsa József, Natur-Consult Kft.
 
Tagok:
Forró István ev.
Frank Sándor Fehértói Halászcsárda és Panzió ev.
Gyarmati Zoltán ev.
Hegedűs István, Aranykalász Panzió Kft.
Kálmán József ev.
Szűcs Szabolcs, Szentesi Üdülőközpont Nonprofit Kft.
Túri Kámánné ev.

8. Közüzemek, távközlés és informatika 
 
Elnök:
Makó László, MAKENTEL Kft.
 
Tag:
Dr. Kónya Zoltán, Consol Rendszerház Kft.

9. Ingatlanszakmai, gazdasági- és pénzügyi szolgáltatások

Elnök:

Dr. Hampel Tamás, Code-In Kft.

Tagok:

Bagi Ádám, AGROGLOBE Kft.
Dobó Attiláné ev.
Dr. Horváth Lajos, HONEKO Kft.
Kun Tiborné, ev.

10. Oktatási, egészségügyi, kommunikációs, kulturális és más szolgáltatások 

Elnök:

Farkas Imre, Progress School Kft.
 
Tagok:
Csere Béla ev.
Kimpián Péter ev.
Lang János ev.
Majoros János, Majoros International Kft.
Vér Sándor, Baustudium Kft.

11. Építőipar 

Elnök:
Joó Mátyás, EURAQUA Kft.
 
Tag:
Novák Miklós, DO-MI-NO Build Kft.

12. Épületgépészet, elektromos ipar, faipar 

Elnök:

Blaha Gyula ev.
 
Tagok:
Csernus Lukács László, Csőszer-Komplett Kft.
Domonkos László ev.
Sákovics József, Sákovics és Társa Kft.
Várdai Béla ev.

13. Vas-, fém, műszeripar és járműipar 

Elnök:

Török László ev.
 
Tagok:
Fehér Lajos ev. Orcsik Sándor, Orcsik Műhely Kft.
Ribizsár Péter ev.
Szénási Róbert ev.
Tóth László ev.

14. Könnyűipar, élelmiszer- és egyéb ipar 

Elnök:

Szabóné Tóth Hilda ev.

Tagok:

Alácsi Aurél, Eurotex Kft.
Ambrus Sándor ev.
Elekes Zoltán, Pálma Reklámstúdió Bt.
Gálné Nagy Ildikó ev.
Héjja Zsolt, Héjja Zsoltné Aphrodite Szalon

15. Szolgáltatói kisipar 

Elnök:

Tombáczné Szemerédi Zsuzsanna ev.
 
Tagok:
Justin Ferencné, Justin Team Kft.
Kormány Imréné ev.
Kovács István, Kovács Autóalkatrész Kft.
Ludányi Olga ev.
Presztóczki Veronika ev.
Traum József, Traum Dental Kft.


Térségi elnökségek 
 
Hódmezővásárhelyi Városi Szervezet 


Elnök:
Dr. Hampel Tamás, Code-In Kft.
 
Elnökségi tagok:
Bacsa Pál, Bacsa Bt.
Hollós Kamilló, Vidál Kft.
Knyur Géza, Delfin Computer Zrt.
Rácz Árpád, Eurocolor-97 Kft.

Csongrádi térség 

Elnök:
Horváth V. Sándor
 
Elnökségi tagok:
Horváth János, Horváth Légtechnika Kft.
Takácsné Fekete Piroska, TÉT Szerszám Kft.
Tarjányi József ev.
Tyúkász Mátyás, Bástya Vas-Ép Kft.
Váriné Kádár Margit ev.

Szentesi térség 

Elnök:
Horváth István, PAAM-KER-SZOLG Kft.

Elnökségi tagok:

Bozó Zoltán, MetalCom Zrt.
Csatordai Lajos, Hunor Coop Zrt.
Csernus Lukács László, Csőszer-Komplett Kft.
Hegedűs István, Aranykalász Panzió Kft.
Nagypál Szilárd, Szentes-Frigo Kft.
Sebők-Papp Imre, HK-Ceram Kft.
Timárné Staberecz Teréz ev.
Zsibók Zsolt, Legrand Zrt.

Makói térség 

Elnök:
Donáth Roland, Váll-Ker Kft.

Elnökségi tagok:

Gergely Gábor János ev.
Hadik György Dr., Surgy-Med Kft.
Kelemen Ferenc, Marostours Kft.
Kenéz István, Maros-Print Kft.

Kisteleki térség 

Elnök:
Nagy Ferenc, Kis-Kör Bt.