Kamarai osztályok

I. IPARI TAGOZAT

Tagjai általában gépesített termelést végeznek, céljuk a fogyasztók szükségleteinek kielégítés a legkisebb ráfordítással; jellemzően a cégvezető nem vesz részt közvetlenül a termelés folyamatában; ipari tagozathoz tartozhat még az ipari termeléshez kapcsolódó szolgáltatói tevékenység. 

Tagozati elnök:
Gellért Ákos ifj., Gellért és Fiai Consulting Kft.

 1. Ipar és ipari szolgáltatás osztály
Osztályelnök: Kaszás Anikó, SolvElectric Technologies Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Dobó József ifj.,"Roncs" Autó és Alkatrész Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Dr. Tóth István Tibor, Meditű Sebészeti Varrótű Gyártó Kft.
Gellért Ákos ifj., Gellért és Fiai Consulting Szolgáltató Kft.
Takácsné Fekete Piroska, Tét Szerszám Szerszámkészítő és Alkatrészgyártó Kft.
 
 
 2. Élelmiszeripar és könnyűipar osztály
Osztályelnök: Fehér Lajos, Szeged-Pack Dobozkészítő és Papírfeldolgozó Kft.

Osztályelnökségi tag:
Juhász Péter, Szegedi SZEFO Fonalfeldolgozó Zrt.
 
 
 3. Építőipar osztály
Osztályelnök: Mura-Mészáros Zsolt, Délzsalu Építőipari Szolgáltató és Kölcsönző Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Daru Árpád, Dégkop 2007 Építőipari és Szolgáltató Kft.
Dudás Ferenc, Hódfa Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Hajdú József, H-Fest Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Kárpáti Zsolt, Éptárker Építőipari Vállalkozási Kft.
 
 
 4. Közlekedés osztály
Osztályelnök: Bobkó Attila, TaxiHárom Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Behan Gábor, Pegazus Transzfer Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Dr. Majó-Petri Zoltán, Szegedi Közlekedési Kft.
Kelemen Ferenc, Maros Tours Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

 

 

 II. KERESKEDELMI TAGOZAT

Tagjai kis- és nagykereskedelmi, vendéglátási tevékenységgel, valamint kereskedelmi ügynöki tevékenységgel foglalkoznak.

Tagozati elnök:
Palotás Sándor – Déli Farm Kft.

 5. Élelmiszer és vegyes nagy- és kiskereskedelem osztály
Osztályelnök: Márta Dániel ev., Cukrász Fagyidiszkont    
 
Osztályelnökségi tag:
Dr. Martonosi István, Alfa-Textil Kereskedelmi Kft.
 
 
 6. Egyéb kereskedelem osztály
Osztályelnök: Török György, Elzett-Certa Kereskedelmi Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Bacsa Pál Zoltán, BacsaTech Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Balogh Vendégház Németh Lászlóné e.v.    
Horváth Gábor, Calendula Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Palotás Sándor, Déli-Farm Mezőgazdasági Tanácsadó Szolgáltató és Kereskedelmi Tevékenységet Ellátó Kft.
 
 
 7. Vendéglátás, idegenforgalom, szállodaipar osztály
Osztályelnök: Ballai Ferenc, Sub-Tropical Utazásszervező és Szolgáltató Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Dömsödi Imre, Szentesi Séf Szolgáltató Kft
Túri Kálmánné e.v.   

 

 III. SZOLGÁLTATÁSI TAGOZAT

Szolgáltatói tevékenységgel foglalkozó vállalkozásoknak „terméke” általában kézzel nem megfogható, fogadójának mégis értéket jelent. 

Tagozati elnök:
Tóth Gábor, PC Trade Systems Kft.

 8. Közüzemek, távközlés és informatika osztály
Osztályelnök: Szegvári Gábor, Business and Games Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Makó László, Makentel Távközlési Tervező és Tanácsadó Kft.
Tóth Gábor, PC Trade Systems Kft.
 
 
 9. Ingatlanszakmai, gazdasági- és pénzügyi szolgáltatások osztály
Osztályelnök: Kirizs Tibor Mihály, Értő Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Rafainé Ficsór Mónika, Ró Könyvelőiroda Kft.
Kurunczi László, Kontroport Munkaügyi Szervező és Szolgáltató Kft.
 
 
 10. Oktatási, egészségügyi, kommunikációs, kulturális és más szolgáltatások osztály
Osztályelnök: Volford László, Step & Vals Consulting Tanácsadó Kft.
 
Osztályelnökségi tagok:
Deli Zoltán, Mac-Line Hungary Kiállításszervező Kft.
Feketű Béla e.v.    
Pataki Gergely, Csillag Oktatási Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

 

 IV. KÉZMŰIPARI TAGOZAT

Tagjai általában önállóan vagy kevés alkalmazottal végzik tevékenységüket, közvetlenül részt vesznek a munkafolyamatban; a hagyományok, a művészeti értékek megőrzésére, az egyéni igények kielégítésére törekednek.

Tagozati elnök:
Török László e.v.

 11. Népi kézműves és iparművész osztály
Osztályelnök: Szabóné Tóth Hilda e.v.
 
Osztályelnökségi tag:
Héjja Zsoltné ev. Aphrodite Szalon
 
 
 12. Lakossági kézműves és szolgáltató osztály
Osztályelnök: Tombáczné Szemerédi Zsuzsanna e.v.    
 
Osztályelnökségi tagok:
Benczúr Sándor, H. Marcipán Cukrász Vendéglátóipari- és Kereskedelmi Kft.
Justin Ferencné, Justin Team Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Meszlényi Tamásné, ME-NA Oktatási és Szolgáltató Bt.
Presztóczki Veronika e.v.    
Ribizsár Péter e.v.   
 

 13. Háttérszolgáltatói és ipari beszállítói osztály

Osztályelnök: Engi Gábor, E-Press Nyomda Nyomdaipari Szolg. Kft.

Osztályelnökségi tagok:
Forrai Gyula e.v.    
Sákovics József, Sákovics és Tsa Faipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.